• 3.png
  • 2.png
  • 6.png
  • 1.png
  • 4.png
  • 5.png

Jau laukiame svečių

Atidarymas

  Kviečiame Jus maloniai praleisti popietę istorinių sienų apsuptyje, paragauti nuostabių patiekalų, bei išbandyti vietoje gaminamo alaus. Organizuojamų degustacijų metu susipažinsite ne tik su gamybos procesu, bet taip pat    pakeliausime per istoriją. Turininga valandėlė su skaniais užkandžiais bei kraftiniais gėrimais.

  Darbo laikas:
  IV 12:00 - 20:00
  V 12:00 - 23:00
  VI 12:00 - 23:00
  VII 10:00 - 20:00

  Bubių dvaro bravoras kviečia Jus į kelionę po istorijos labirintus!
  Dvaras Bubiai pradėjo formuotis po paskutiniojo 1795 m., kai Rusijos imperatorė Jekaterina II Bubius, kaip ir visas Šiaulių apylinkes, padovanojo savo meilužiui Platonui Zubovui. Šiam mirus dvarą paveldėjo jo brolis Dmitrijus    Zubovas, vėliau jo sūnus Nikolajus Zubovas. Dmitrijaus Zubovo valdymo metais Bubių dvaro ūkis buvo perorientuotas į gyvulių auginimą, įsteigtos gyvulininkystės ir pienininkystės mokyklos. Plačiašakė grafų Zubovų           giminės veikla Lietuvoje tęsėsi du šimtmečius – ištisą epochą.
  2006m. UAB "Averita" įsigijo pagrindinį dvaro pastatą. Dvaras prikeliamas naujam gyvenimui. Viename iš rekonstruotų grafo Zubovo dvaro pastatų įsikūrė keturių žvaigždučių „Grafo Zubovo" viešbutis-restoranas su vyno     rūsiu. Kitame pastate veikia mini SPA, kur galima pasimėgauti garine pirtimi, infraraudonųjų spindulių sauna, atnaujintu baseinu su povandeninėmis masažuojančiomis srovėmis.
  Siekdami dar labiau sutvarkyti dvaro pastatus ir aplinką, įsigijome nebenaudojamas Bubių dvaro patalpas, kurioms būtina rekonstrukcija.
  Šiuo metu lyg feniksas iš pelenų prisikelia šios dvaro patalpos. Vyksta rekonstrukcijos darbai. Atsinaujina būsimo Bravoro sienos, išlaikant šio pastato XIXa. akmens mūro su dekoro elementais autentiškumą. Grafo Zubovo     dvaras Bubiuose yra įtrauktas į saugomų kultūros paveldo objektų sąrašą.